logo
print
» » Tehtud tööd

Tehtud tööd

Oleme püüdnud oma töödest ja tegemistest järge pidada, olgu need siis praeguste või varasemate projektidega seotud. Seega oleme siia koondatud kõik varasemad ja nüüdseks juba välja müüdud arendused.
 

Köstriaasa

Meie väike ent edukas Köstriaasa arendus asub Pärnu maakonnas Tori vallas Tori alevikus. Oma väga hea teostuslahenduse ja asukoha tõttu Pärnu jõe kaldal, läksid kõik kolm elamukrunti kiirelt kaubaks. Kruntide suurused olid vahemikus 3498-3750 m2.

Köstriaasa pildigalerii
 

Meremetsa

50 elamukrundiga Meremetsa asub Pärnu külje all olevas Audru vallas, mis on kiiresti arenev rikka ajaloo ja kultuuripärandiga piirkond. Vald on Pärnu suuremaid ja jõukamaid valdasid, kus elu keeb ning areneb. Meremetsa elamurajoon jääb linna ja valla keskuse vahele: valla keskusest 4 km ja Pärnu linnapiirist 5 km kaugusele, mereni mööda jõge on 2,5 km ning Valgeranda otse üle jõe on 400 m ja mööda teed 2 km. Meremetsa projektiga saab lähemalt tutvuda siin.

 

Meremetsa pildigalerii

Väga edukaks kujunenud ja kiirelt välja müüdud 50 elamukrunti Meremetsa elamurajoonis oli kindlaks märgiks sellest, et nõudlus metsaaluste ja veekogu ääres asetsevate kinnistute järele on tugev. Nüüd, aja möödudes, oleme müüki toonud Meremetsa järeltulija ehk Meremetsa 2.

 

 

print